Ashley Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley ve Vanessa fanları buraya!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

=Ash HaKKında Herşey=

2 posters
YazarMesaj
SmiLe
ČŐ ÁĎМĨŃ
ČŐ ÁĎМĨŃ
SmiLe

Kadın
Ruh Halim : =Ash HaKKında Herşey= Oylesi10
AshleyVanessa paylaşım puanı+ :
=Ash HaKKında Herşey= Left_bar_bleue999 / 100999 / 100=Ash HaKKında Herşey= Right_bar_bleue

Uyarı :
=Ash HaKKında Herşey= Left_bar_bleue0 / 1000 / 100=Ash HaKKında Herşey= Right_bar_bleue

=Ash HaKKında Herşey= Empty
MesajKonu: =Ash HaKKında Herşey=   =Ash HaKKında Herşey= Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:54 pm

-Onun için komik görünmek hiç dert değil!Bir keresinde bir reklam filminde rol alan Ash,dev bir portakal kılığına girmiş.
2-O, kazanmak için yaratılmış!Aynı anda iki şarkısıyla birden Billboard Hot 100 listesine giren Ashley, bunu başaran ilk bayan şarkıcı
3-O, kendi olmaktan korkmuyor."Annem bana müthiş bir özgüven aşılamış.Asla kendimden ya da yaptıklarmdan utanan biri olmadım" diyar Ash.
4-Bu kadar çok insan tarafından tanınmak Ash'i çok şaşırtıyormuş." Bu bazen utanmama yol açıyor... Özellikle de makyajsız olduğumda!" diyor güzel yıldız gülerek.
5-O,yanlış anlaşılmanın nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyor. Okul yıllarında utangaç bir kızmış ve bazıları onun kendini beğenmiş olduğunu düşünüyormuş! Bu durum,Ashley2nin kabuğunu kırıp gerçek kişiliğini göstermesine dek sürmüş.
6-Ash,aile kavramına büyük önem veriyor. Büyükannesinin armağanı kolyeden asla vazgeçmeyeceğini söyleyen yetenekli oyuncu,en büyük moral kaynağının da babası olduğunu söylüyor.
7-Annesi ve en sevdiği peluş hayvanı olmadan uçağa binmekten hiç hoşlanmıyormuş. Seni çok iyi anlıyoruz Ash!
8-İhmalkarlık ve düşüncesizlik onu en sinirlendiren şeyler... Bitmiş tuvalet kağıdının değiştirilmemesi, gerçekten sinirlerini bozuyor.
9-Onun da hataları var! Plan yapmanın bir şekilde kendine uğursuzluk getirdiğini ve sözlerini tutamadığını söyleyen Ashley, bu yüzden yılbaşı organizasyonları düzenlemekten vazgeçtiğini söylüyor.
10-Ashley'nin bile kendini her zaman böyle göz kamaştırıcı ve muhteşem hisstemediğini biliyor muydun? " Eskiden aynaya bakmaktan nefret ederdim." diye itiraf ediyor güzel yıldız. " Büyüdükçe kendimle barıştım ve görünüşümden memnun olmayı öğrendim
Love
¤ÁĎМĨѤ
¤ÁĎМĨѤ
Love

Kadın
İş/Hobiler : gezmek,yazı yazmak,site kurmak,kitap okumak
Lakap : Şeker
Ruh Halim : =Ash HaKKında Herşey= Kaygil10
AshleyVanessa paylaşım puanı+ :
=Ash HaKKında Herşey= Left_bar_bleue999 / 100999 / 100=Ash HaKKında Herşey= Right_bar_bleue

Uyarı :
=Ash HaKKında Herşey= Left_bar_bleue0 / 1000 / 100=Ash HaKKında Herşey= Right_bar_bleue

=Ash HaKKında Herşey= Empty
MesajKonu: Geri: =Ash HaKKında Herşey=   =Ash HaKKında Herşey= Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 2:42 pm

çok güzel bir paylaşım olmuş canım.
eline sağlık. :)
https://ashleyvanessa.yetkinforum.com

=Ash HaKKında Herşey=
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Hakkında Bilgiler
» jennifer'ın ashley hakkında düşünceleri